O nas

Kilka słów o naszej firmie

Reprezentujemy rodzinną pralnię z ponad 17 letnim doświadczeniem!

Nasze kwalifikacje w tej materii sięgają już początku lat 90-tych. Oferujemy usługi w zakresie prania chemicznego, wodnego, magla oraz usług w zakresie ręcznego prasowanie i wykańczania przy zastosowaniu nowoczesnych metod i sprzętu.

Firma Master Clean jest firmą rodzinną, o ugruntowanej pozycji na rynku. Starannie dobrany personel pracowniczy jest sercem naszej firmy. To dzięki niemu oraz mądremu zarządzaniu udaje nam się od wielu lat utrzymać firmę na stałym, bezpiecznym poziomie a nawet rozwijać działalność w innych biznesowych kierunkach. Naszym hasłem jest, JAKOŚĆ, PRECYZJA WYKONANIA USŁUGI oraz ZADOWOLENIE KLIENTÓW. Postawiliśmy na oferowanie wysokiej, jakości usług oraz konkurencyjne ceny. Zapewniamy korzystne rabaty i ekspresowe terminy wykonania usług.

Bliskie położenie PGE Narodowy (dawniej Stadion Narodowy w Warszawie) sprawia, że z naszych usług korzystają liczne firmy znajdujące się na tym obiekcie. Ściśle współpracujemy z najnowocześniejszą areną wielofunkcyjną - jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Europie. 

Staramy się ciągle ulepszać usługi pralnicze, które obejmują swoim zakresem wszelką garderobę fasonową, zasłony, firany, suknie ślubne i wizytowe, wertikale, koce, kołdry, pokrowce, odzież roboczą, sportową - w szczególności specjalistyczną odzież, którą oddają do nas np. znani sportowcy czy polskie związki sportowe.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Od lat stale współpracujemy z wieloma znanymi restauracjami w Warszawie. Z naszych usług korzystają również hotele, kliniki medyczne, teatry, kluby sportowe wraz z innymi instytucjami publicznymi. Współpracujemy z samodzielnymi punktami przyjęć garderoby a także wysokiej klasy specjalistami krawieckimi, którzy dokonują na bieżąco drobnych poprawek. Nasza oferta obejmuje usługę dojazdu do miejsca zlecenia (odbiór zabrudzonej odzieży i transport zwrotny – przy założeniu, że wartość zlecenia będzie większa niż 100zł). Jeśli zamówienie dotyczy terenu Warszawy transport jest bezpłatny. Stali klienci objęci są szerokim zakresem zniżek. Zachęcamy Państwa do zapisania się do naszego newslettera, w którym znajdziecie państwo informacje o promocjach i aktualnościach dt. naszej firmy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - uczynimy wszystko, by sprostać wymaganiom dołączając Państwa do grona naszych zadowolonych klientów!

Codziennie profesjonalnie
dbamy o odzież

Od wielu lat nieustannie oferujemy naszym klientom usługi prania odzieży czy tekstyliów domowych, obrusów, firan a nawet odzieży skórzanej - świadczymy usługi pralnicze restauracjom.

Jesteśmy dumni, że nasze doświadczenie i kompleksowa obsługa zadowalają klientów - i Twoim ubraniom przywrócimy świeżość!

Małgorzata Gładysz

Współwłaściciel firmy
0

wykonanych usług

0

zadowolonych klientów

0

lat doświadczenia

Najwyższa jakość
w trosce o naszych klientów

Od 17 lat nieustannie dbamy o naszych klientów zapewniając usługi pralnicze na najwyższym poziomie. Posiadamy umiejętności, wiedzę i doświadczenie - wiemy jak zadbać o Twoją odzież.

Zaufały nam setki klientów indywidualnych oraz komercyjnych. Przyjdź do nas lub zadzwoń!

Marzena Gładysz

Współwłaściciel firmy

Promocje i aktualności - zapisz się!